Wizyta duszpasterska (Kolęda) 2022

Wizyta Duszpasterska zwana Kolędą będzie miała charakter „hybrydowy”.

Pierwszą formą będą odwiedziny chętnych parafian w ich domach. Jednak ze względu na panujące warunki epidemiczne będzie się to odbywało tylko na zaproszenie danej rodziny. Z tyłu kościoła znajdują się kartki z zaproszeniami i szczegółowymi informacjami na ten temat. Należy je wypełnić i wrzucić do skrzynek, które znajdują się po dwóch stronach prezbiterium. Na wypełnione zaproszenia czekamy do 26 grudnia br. Prosimy także, aby zabrać i przekazać zaproszenia sąsiadom, chorym oraz osobom mającym mniejszy kontakt z parafią.

Drugą formą Wizyty Duszpasterskiej będą tak jak w zeszłym roku specjalne Msze św. kolędowe. Szczegółowe informacje na ten temat podamy w późniejszym czasie, gdyż ta forma Kolędy odbędzie się dopiero po zakończeniu wizyt w domach.