Wizyta duszpasterska „kolęda” w dniach 04 – 08.01.2021

W tym tygodniu kontynuujemy nietypowe odwiedziny duszpasterskie. Nadal zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic do kościoła na wspólne spotkanie duszpasterskie. Na ten tydzień plan jest następujący:
04 stycznia (poniedziałek): ul. ZACHODNIA, OLIMPIJSKA, RÓŻANA, CICHA, KOCHANOWSKIEGO
05 stycznia (wtorek): ul. BRONIEWSKIEGO, SŁONECZNA, PARTYZANTÓW, SPOKOJNA, pl. ZWYCIĘSTWA
07 stycznia (czwartek): ul. KOŚCIUSZKI
08 stycznia (piątek): ul. CHOPINA, GÓRNICZA, JASNA, GRUNWALDZKA, WARSZAWSKA
Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18 w naszym kościele parafialnym. Bardzo prosimy, aby przynieść ze sobą pojemnik z wodą, która w czasie Mszy św. zostanie poświęcona. Następnie zabierzecie ją do waszych domów aby w gronie rodzinnym odprawić „Kolędową Liturgię rodzinną”. W kopertach, które wciąż są do zabrania z tyłu kościoła znajduje się dodatkowa kartka z miejscem na imię, nazwisko i adres. Jak wiemy w czasie każdej wizyty duszpasterskiej odnotowujemy w kartotece fakt odbycia takiego spotkania. W tym roku uczynimy to na podstawie tej wypełnionej kartki, którą prosimy przynieść w otrzymanej kopercie. W tej samej kopercie można złożyć ofiarę na potrzeby Świdnickiej Kurii Biskupiej, Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy oraz naszej Parafii. Na koniec naszego spotkania każda rodzina otrzyma do domu obrazek kolędowy oraz tekst „Kolędowej Liturgii rodzinnej”. Jeżeli ktoś z jakiegoś powodu nie mógł przybyć na wyznaczony dzień to nic straconego. Przy tej formie wizyty wystarczy przyjść w inny dzień kiedy odbywa się takie spotkanie. Gorąco zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej formy Kolędy.