Wizyta Duszpasterska 2024

W tym tygodniu odbędzie się druga forma tegorocznej kolędy. Ci, którzy nie zaprosili nas do swoich domów mogą odbyć kolędę uczestnicząc w specjalnych Mszach kolędowych.

 Zapraszamy we wtorek lub środę na godz. 18 do naszego kościoła parafialnego. Bardzo prosimy, aby przynieść ze sobą pojemnik z wodą, która w czasie Mszy św. zostanie poświęcona. Następnie zabierzecie ją do waszych domów aby w gronie rodzinnym odprawić „Kolędową Liturgię rodzinną”.

Z tyłu kościoła wciąż znajdują się kartki ze szczegółowymi informacjami na temat tej formy kolędy. Z drugiej strony kartek jest miejsce na imię, nazwisko i adres. Jak wiemy w czasie każdej wizyty duszpasterskiej odnotowujemy w kartotece fakt odbycia takiego spotkania. Uczynimy to na podstawie tej wypełnionej kartki, którą prosimy włożyć do koperty i zabrać ze sobą do kościoła na tę specjalną Mszę św. W tej samej kopercie można złożyć ofiarę przeznaczoną na potrzeby Świdnickiej Kurii Biskupiej, Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy oraz naszej Parafii.