Ogłoszenia 27.06.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
13 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /27 CZERWCA 2021/

 1. Jeszcze tylko do środy po Mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe. Zapraszamy do udziału.
 2. Jutro wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
 3. We wtorek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Myślę, że wszyscy widzimy działalność charytatywną papieża Franciszka. To właśnie z tych ofiar papież ma możliwość wspomagać najbardziej potrzebujących. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym dniu we Mszy Świętej.
 4. W ubiegły czwartek nasz kleryk Krystian Stasiak otrzymał Święcenia Diakonatu. W naszych modlitwach, prośmy o potrzebne łaski dla nowo wyświęconego Księdza Diakona.
 5. Od najbliższego czwartku 1 lipca rozpoczynamy porządek wakacyjny liturgii w naszym kościele. W tygodniu będzie tylko Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12 30 i 17. Będzie za to dodatkowa Msza św.
  niedzielna o godz. 20. Ten porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia.
 6. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W sobotę wspomnienie św. Tomasza, Apostoła. W tym dniu przypada także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
 8. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 9. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 10. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy fundusze na cele inwestycyjne w naszej parafii. Udało się zebrać 890 zł. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.