Ogłoszenia 07.07.2023

14 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /7 LIPCA 2024/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  3. W środę po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy. Od godz. 17 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.  Także w tym  dniu wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
  6. W sobotę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  8. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 18. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 930 w Jabłowie.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10.   Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.