Ogłoszenia 30.06.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /30 CZERWCA 2024/

  1. Jeszcze tylko dzisiaj po Mszy wieczornej nabożeństwo czerwcowe.
  2. Także dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na Stolicę Apostolską. W związku z obchodzoną wczoraj uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła co roku możemy wesprzeć posługę charytatywną Ojca Świętego. Jest wyrazem wrażliwości na najbardziej potrzebujących, o których troszczy się Papież. Dziękujemy za okazane serce.
  3. Od jutra rozpoczynamy porządek wakacyjny liturgii w naszym kościele. W tygodniu będzie tylko Msza Św. o godz. 18. Zaś w niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 1230 i 17. Będzie za to dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 19. Ten porządek będzie obowiązywał do końca sierpnia.
  4. W środę wspomnienie św. Tomasza, Apostoła.
  5. W czwartek od godz. 17 do Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji nabożeństwo czerwcowe.
  6. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. O godz. 1715 Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca jako wynagrodzenie składane Niepokalanemu sercu Maryi. Najpierw przedstawiciele Żywego Różańca poprowadzą Różaniec, a następnie będzie odbywała się 15 minutowa medytacja nad tajemnicami różańcowymi. Zachęcamy do udziału. Po Mszy o godz. 18 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  7. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10.   Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.