Ogłoszenia 21.01.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /21 STYCZNIA 2024/

  1. W środę wspominamy św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. Po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową.
  3. W piątek wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa. Po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. Trwamy w okresie ferii zimowych. Z tego względu Msze św. w tygodniu /od poniedziałku do soboty/ są tylko o godz. 17. Nadal są one sprawowane w kaplicy.  Dzięki czemu w cieplejszych warunkach możemy uczestniczyć we Mszach Św.
  5. W ubiegłym tygodniu zbieraliśmy do puszek ofiary na zapłatę za ubezpieczenie naszych kościołów i plebanii. Udało się zebrać 2200 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce.  
  6. Ofiary składane do puszek w następną niedzielę przeznaczone zostaną na wsparcie dla głównego kościoła naszej diecezji czyli Katedry Świdnickiej. Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  7. Przypominamy, że razem z parafią w Długopolu Górnym pragniemy zorganizować wakacyjną 10-dniową pielgrzymkę do Međugorje  w dniach od 29 lipca do 7 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się w folderach, które są wystawione na stoliku z tyłu kościoła. Zapisy wraz z zaliczką do 20 marca.
  8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję kościoła.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.