Ogłoszenia 17.03.2024

5 Niedziela WIELKIEGO POSTU /17 marca 2024/

1. Na godz. 1630 zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale.
  2. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Mszy wieczornej.
  4. W piątek o godz. 1630 Droga krzyżowa. Sprawowana będzie wraz z Mszą wieczorną w kościele parafialnym. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej lub Gorzkich Żali można uzyskać Odpust Zupełny.
  5. W następną niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  6. Od wczoraj trwa Nowenna w intencji Ojczyzny.Episkopat Polski zachęca do włączenia się w modlitwę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Nowenna odbywa się codziennie do 24 marca po Mszy wieczornej. Teksty Nowenny są dostępne na stoliku z tyłu kościoła. Zachęcamy do udziału.
  7. Nadal dostępne są świece na stół wielkanocny. Mamy w tym roku świece małe, średnie oraz duże po 10, 15 i 20 zł. Gorąco zachęcamy do nabywania.
  8. Wzorem ubiegłego roku w następną niedzielę zorganizujemy zbiórkę ofiar do puszek na  dekorację kwiatową Bożego Grobu oraz ołtarza w naszym kościele. Zachęcamy do ofiarności.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł za egzemplarz.