Ogłoszenia 14.04.2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA /14 KWIETNIA 2024/

 1. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 2. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową.
 3. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 4. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza czyli Dzień modlitw o powołania. Tradycyjnie ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczone będą na kształcenie przyszłych kapłanów dla naszej diecezji.
 5. Przypominamy, że Msze Św. w dni powszednie o godz. 17 powróciły do kościoła parafialnego. Msze poranne o godz. 8 są sprawowane w kaplicy na plebanii.
 6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą wieczorną zapraszamy do spowiedzi.
 7. Ksiądz Biskup Marek Mendyk zwraca się z prośbą do rodziców uczniów klas VIII, o zainteresowanie swoich dzieci Katolickim Liceum prowadzonym przez Siostry Niepokalanki w Wałbrzychu.  Jest to szkoła koedukacyjna, która nie tylko zapewnia wysokie wyniki w egzaminach maturalnych, ale uczy życia odpowiedzialnego za siebie i innych. Warto również przypomnieć, że w rankingu szkół dolnośląskich wałbrzyskie liceum Sióstr Niepokalanek od lat szczyci się stuprocentową zdawalnością matury.
 8. Przypominamy, że Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje w sobotę 18 maja br. pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd z przed naszego kościoła o godz. 4 rano. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. Zapisy u Pani Reginy Kłosowskiej.
 9. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Medjugorje proszone są o wpłatę do ks. Proboszcza drugiej raty za wyjazd w wysokości 250 zł.
 10. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za posprzątanie kościoła.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.