Ogłoszenia 07.04.2023

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO /7 KWIETNIA 2024/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Także dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła o godz. 15  na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  3. Jutro przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową.
  6. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W sobotę święto św.  Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  8. Przypominamy, że Msze Św. w dni powszednie o godz. 17 powróciły do kościoła parafialnego. Msze poranne o godz. 8 są sprawowane w kaplicy na plebanii.
  9. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą wieczorną zapraszamy do spowiedzi.
  10. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje w sobotę 18 maja br. pielgrzymkę do Częstochowy. Wyjazd z przed naszego kościoła o godz. 4 rano. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. Zapisy u Pani Reginy Kłosowskiej.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za posprzątanie kościoła.
  12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.