Ogłoszenia 02.06.2024

9 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /2 CZERWCA 2024/

1. W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Wyrażamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie oraz przeprowadzenie tej Uroczystości. Niech sam Pan Bóg będzie dla was nagrodą.
  2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  3. Także w dzisiejszą niedzielę przeżywamy Święto Dziękczynienia połączone ze zbiórką ofiar do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.
  4. Jutro wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.
  5. W środę wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  6. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy wieczornej wokół kościoła procesja połączona z nabożeństwem czerwcowym. W czwartek ze względu na cotygodniową adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17 procesja odbędzie się pod koniec Adoracji /ok. 1740/.
  7. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  10. Rozpoczął się sezon kwiatowy. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.