Ogłoszenia 26.11.2023

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

/26 LISTOPADA 2023/

1. W dniu dzisiejszym na hali OSIR w Świebodzicach odbywają się Rekolekcje Diecezjalne. Prowadzącym rekolekcje w tym roku jest ks. prof. Robert Skrzypczak. Temat rekolekcji: Chrześcijanin na rozdrożu. Trwają one przez cały dzisiejszy dzień. Zachęcamy do udziału.
  2. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej pomocy
  3. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przeżywamy także Święto św. Andrzeja, Apostoła.
  4. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę przeżywamy Pierwszą Sobotę Miesiąca.  Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  6. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  7. Początek grudnia to także bardzo ważny czas dla wielu osób z naszej parafii, a mianowicie wspomnienie Św. Barbary – patronki Górników. Bardzo serdecznie zapraszamy w następną niedzielę wszystkich związanych z górnictwem na uroczystą Mszę Św. o godz. 11. Będzie ona sprawowana w intencji członków Stowarzyszenia „Witold” a także wszystkich Górników oraz ich rodzin.
  8. Ze względu na zbliżające się święta Narodzenia Pańskiego odwiedziny chorych w ich domach będą miały miejsce nie w tym tygodniu, ale przed świętami. Szczegóły podamy w późniejszym czasie.
  9. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  10. W dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek kolejny raz przeznaczone są na dokończenie budowy kościoła p.w. Bożego Miłosierdzia w Bielawie. Celem budowy tej świątyni jest utworzenie w naszej diecezji Centrum Bożego Miłosierdzia i modlitwy o pokój. Prace związane z budową tego miejsca są już zaawansowane. Jednak potrzeba jeszcze wsparcia dla parafialnej wspólnoty, która z wielkim trudem i poświęceniem od kilkunastu lat zmaga się z tym dziełem.
  11. Od następnej niedzieli w zakrystii do nabycia poświęcone Opłatki Wigilijne, oraz duże i małe świece wigilijne Caritas.
  12. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.