Ogłoszenia 24.09.2023

25 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /24 WRZEŚNIA 2023/

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
  2. W środę wspominamy św. Wincentego a Paulo, prezbitera. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek wspomnienie św. Wacława. Od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek wspominamy św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę wspominamy św. Hieronima.
  6. Od następnej niedzieli rozpoczynamy miesiąc październik, a więc miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie będziemy gromadzili się przed najświętszym sakramentem na modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.
  7. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  8. W następną niedzielę po Mszy o godz. 12:30 spotkanie Kandydatów do Bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę oraz Gościa Niedzielnego.