Ogłoszenia 23.04.2023

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA /23 KWIETNIA 2023/

1. Na prośbę Hospicjum w Wałbrzychu, w dniu dzisiejszym zbiórka środków do puszek na kontynuację rehabilitacji dzieci terminalnie i nieuleczalnie chorych. Bardzo prosimy o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
  2. Jutro uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Uroczystość przeniesiona z dzisiaj ze względu na Niedzielę Wielkanocną
  3. We wtorek święto św. Marka Ewangelisty. Jest to także dzień imienin naszego księdza Biskupa Marka Mendyka. Otoczmy go naszymi modlitwami.
  4. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową.
  6. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. W sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  8. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza czyli Dzień modlitw o powołania. Tradycyjnie ofiary składane w tym dniu do puszek przeznaczone będą na potrzeby WSD w Świdnicy.
  9. Przypominamy, że Msze Św. w dni powszednie o godz. 17 powróciły do
    kościoła parafialnego. Msze poranne o godz. 8 są sprawowane w kaplicy na
    plebanii.
  10. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą wieczorną zapraszamy do spowiedzi.
  11. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za posprzątanie kościoła.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.