Ogłoszenia 17.09.2023

24 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /17 WRZEŚNIA 2023/

1. Jutro wspominamy św. Stanisława Kostkę, zakonnika, Patrona Polski
  2. W środę wspominamy św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę wspominamy Św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  8. Tydzień temu ostatni raz prosiliśmy o pomoc w opłaceniu rachunków za prąd, które otrzymała nasza parafia. Opiewały one na sumę ponad 32 tyś. złotych. Ofiary składane przez was przez cztery miesiące wyniosły prawie 6500 zł. Serdecznie dziękujemy za okazane serce.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.