Ogłoszenia 16.07.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
15 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /16 LIPCA 2023/

  1. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę święto św. Marii Magdaleny.
  5. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców w następną niedzielę poświęcenie pojazdów oraz ich kierowców. Będzie miało to miejsce po każdej Mszy św. na ulicy wzdłuż naszego kościoła. Z góry serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  8. Tak jak informowaliśmy, w ostatnich miesiącach otrzymaliśmy potężne rachunki za prąd opiewające na sumę ponad 32 tys. złotych. Rozłożyliśmy je na raty, aby dzięki waszej pomocy jakoś je zapłacić. Jednak teraz dodatkowo nałożyły się równolegle raty z dwóch rachunków. Do końca lipca mamy do zapłaty ok. 6000 zł. Dlatego bardzo gorąco prosimy o pomoc. Po Mszach do puszek można złożyć ofiary na ten cel. Z góry dziękujemy za okazane serce.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.