Ogłoszenia 14.05.2023

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA /14 MAJA 2023/

1. Trwa miesiąc maj czyli czas poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Codziennie nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą wieczorną. Z tego względu w maju nie ma wspólnotowego odmawiania różańca ani innych nabożeństw.
  2. Dzisiaj na Mszy Świętej o godz. 12 30 grupa 31 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpi do Sakramentu Komunii Świętej. Polecajmy dzieci oraz ich rodziny naszym modlitwom.
  3. Od jutra dzieci pierwszokomunijne mają swój tzw. Biały Tydzień. Zapraszamy je wraz z rodzicami codziennie do następnej soboty na godz. 16 30 do kościoła na Nabożeństwo Majowe a później na Mszę Św.
  4. We wtorek przeżywamy uroczystość Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  5. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Pod koniec adoracji nabożeństwo majowe.
  6. Przypominamy, że jest już dostępna nowa Książka Intencji na rok 2024. Zapraszamy chętnych do zamawiania intencji mszalnych na przyszły rok.
  7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.