Ogłoszenia 11.06.2023

10 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /11 CZERWCA 2023/

1. W czwartek przeżywaliśmy Uroczystość Bożego Ciała. Wyrażamy serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w przygotowanie oraz przeprowadzenie tej Uroczystości. Niech sam Pan Bóg będzie dla was nagrodą.
  2. We wtorek wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła.
  3. W środę wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika.
  4. Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy wieczornej wokół kościoła procesja połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Jak już informowaliśmy w maju otrzymaliśmy potężny rachunek za prąd opiewający na sumę ponad 13 tys. złotych. Niestety nie jesteśmy w stanie sami udźwignąć tej płatności. Dlatego już w maju poprosiliśmy was po raz pierwszy o pomoc w tej płatności. Teraz po raz drugi chcemy poprosić o pomoc. W następną niedzielę będziemy ponownie zbierać do puszek ofiary na ten cel. Liczymy na wasze zrozumienie i wsparcie. Z góry dziękujemy za okazane serce.
  8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  9. Rozpoczął się sezon kwiatowy. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.