Ogłoszenia 09.07.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /9 LIPCA 2023/

  1. We wtorek święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy.
  2. W środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. Po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. W sobotę wspominamy św. Bonawenturę, biskupa i doktora Kościoła.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  8. Jak już wiecie w ostatnich miesiącach otrzymaliśmy potężne rachunki za prąd opiewające na sumę ponad 32 tys. złotych. Niestety nie jesteśmy w stanie sami udźwignąć tych płatności. Dlatego raz w miesiącu prosimy was o pomoc. W następną niedzielę będziemy zbierać do puszek ofiary na ten cel. Liczymy na dalsze wasze zrozumienie i wsparcie. Z góry dziękujemy za okazane serce.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.