Ogłoszenia 05.03.2023

2 NIEDZIELA OKRESU WIELKIEGO POSTU /5 MARCA 2023/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Zaś na godz. 16.30 zapraszamy na Gorzkie Żale. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej lub Gorzkich Żali można uzyskać Odpust Zupełny.
  3. Także dzisiaj przeżywamy dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. W związku z tym dniem zbieramy do puszek ofiary na dzieło misyjne AD GENTES. Gorąco prosimy o wsparcie tego dobrego dzieła.
  4. Msze św. w tygodniu zarówno rano jak i po południu są sprawowane w kaplicy na plebanii.
  5. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się o godz. 16 i trwa do Mszy wieczornej.
  7. W piątek o godz. 16:30 Droga krzyżowa. Szczególnie zachęcamy do licznego udziału dzieci i młodzież. Droga Krzyżowa oraz Msza wieczorna w Piątek będzie sprawowana w kościele parafialnym.
  8. Od środy Popielcowej wystawiona jest z przodu kościoła oraz w kaplicy skarbona na Jałmużnę Wielkopostną.
  9. Nadal zbieramy ofiary na zapłatę za ubezpieczenie oraz dzierżawę zbiorników gazu. Udało się dotychczas zebrać 1750 zł. Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.
  10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.