Ogłoszenia 02.07.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
13 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /2 LIPCA 2023/

 1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 2. Także dzisiaj zbieramy do puszek ofiary na Stolicę Apostolską. W związku z obchodzoną 29 czerwca uroczystością Świętych Apostołów Piotra i Pawła co roku możemy wesprzeć posługę charytatywną Ojca Świętego. Wyraża ona naszą miłość i zaufanie do Ojca Świętego. Jest wyrazem wrażliwości na najbardziej potrzebujących, o których troszczy się Papież. Dziękujemy za okazane serce.
 3. Jutro święto Św. Tomasza, apostoła.
 4. W środę po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. Od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W sobotę wspominamy św. Jana z Dukli, prezbitera. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 8. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 19 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
 9. Od poniedziałku w naszej parafii rozpoczął posługę ks. Grzegorz Kucharski. Bardzo serdecznie Go witamy i otaczamy naszymi gorącymi modlitwami.
 10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.