Ogłoszenia 01.10.2023

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /1 PAŹDZIERNIKA 2023/

  1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Jutro wspominamy św. Aniołów Stróżów.
  3. W środę wspominamy św. Franciszka z Asyżu. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Od godz. 16 do nabożeństwa Różańcowego adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W sobotę wspomnienie NMP Różańcowej. W czasie Mszy o godz. 17 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. W tym dniu przypada także pierwsza sobota miesiąca. O godz. 16 10 medytacja związana z Nabożeństwem pięciu pierwszych sobót miesiąca a następnie o godz. 16:30 wspólnotowe nabożeństwo różańcowe. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
  6. Trwamy w miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się przed najświętszym sakramentem na modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.
  7. W sobotę przed południem odwiedziny chorych.
  8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Zachęcamy chętnych do włączenia się w sprzątanie naszego kościoła, które odbywa się zawsze w sobotę w godz. 8-12.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę oraz Gościa Niedzielnego.