W czwartek 8 czerwca Uroczystość Bożego Ciała.

Msze święte w tym dniu o godz. 8:00, 11:00 i 17 w kościele parafialnym i o godz. 9:30 w Jabłowie.

Msze św. o godz. 9:30 w Jabłowie i o godz. 11 w Gorcach będą połączone z procesją Bożego Ciała. Trasa procesji tak jak w zeszłym roku.

Bardzo serdecznie prosimy – te same osoby co w ubiegłych latach – o przygotowanie 4 ołtarzy.

W związku z tym przepięknym wydarzeniem prosimy o przynoszenie do kościoła kwiatów do sypania w czasie precesji. Zachęcamy także dziewczynki do sypania kwiatów w czasie procesji.

Bardzo serdecznie zapraszamy naszych parafian jak i obecnych gości na to wyjątkowe wydarzenie.

Czwartkowa Msza św. o godz. 11 będzie także Rocznicą dla dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy ich o przyjście na to wydarzenie w strojach komunijnych. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w środę o godz. 16:15.

Intencje w tym dniu:

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
CZWARTEK, 8 CZERWCA 2023

8 00 + Stefan BARANIEC /greg./
9 30 Kościół MB Częstochowskiej w Jabłowie:
11 00 + Karolina, Michał KOŁODZIEJ, + Marianna, Stanisław GUŚCIORA
+ Dusze w Czyśćcu cierpiące