Ogłoszenia 27.03.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 Niedziela WIELKIEGO POSTU /27 marca 2022/

 1. Rozpoczynamy Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Serdecznie witamy Ks. Rafała Masztalerza – papieskiego Misjonarza Miłosierdzia. Dzisiaj nauki wg niedzielnego porządku Mszy świętych. Jutro i we wtorek nauki dla dorosłych w kościele parafialnym na Mszach o godz. 8 i 17 oraz w Jabłowie o godz. 16. Klasy 0-3 Szkoły Podstawowej będą miały nauki o godz. 9:30, zaś klasy 4-8 o godz. 10:30. Środa to także dzień spowiedzi. Program w tym dniu będzie następujący. Rano spowiedź dla dorosłych od godz. 8:30 do 9. Następnie Msza Św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9. Spowiedź dla Szkoły Podstawowej o godz. 10 i Msza św. z nauką o godz. 10:30. Po południu spowiedź w Jabłowie od godz. 15:30 do 16 i Msza św. z nauką. W Gorcach spowiedź po południu od godz. 16 do 17 i Msza św. z nauką. Gorąco zachęcamy do licznego udziału w rekolekcjach. Wszystkie spotkania rekolekcyjne będą odbywały się w kościele. Do kaplicy powrócimy od czwartku.
 2. Ofiary składane od poniedziałku do środy będą przeznaczone na remont Domu Rekolekcyjnego w Różance prowadzonego przez naszego rekolekcjonistę.
 3. Także dzisiaj – wyjątkowo na godz. 16.15 – zapraszamy do kościoła na Gorzkie Żale.
 4. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Mszy wieczornej.
 5. W piątek o godz. 16:30 Droga Krzyżowa.
 6. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej lub Gorzkich Żali można uzyskać Odpust Zupełny.
 7. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Dlatego po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
 8. Odwiedziny chorych w tym miesiącu odbędą się przed świętami. O szczegółach poinformujemy w późniejszym terminie.
 9. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 10. Codziennie w tygodniu odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 11. Z przodu kościoła wciąż wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
 12. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
 13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.