Ogłoszenia 25.09.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /25 WRZEŚNIA 2022/

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Obecność obowiązkowa.
 2. We wtorek wspominamy św. Wincentego a Paulo, prezbitera.
 3. W środę wspomnienie św. Wacława. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspominamy św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu wspominamy św. Hieronima.
 6. Odwiedziny chorych w najbliższą sobotę przed południem.
 7. Od soboty rozpoczynamy miesiąc październik, a więc miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie będziemy gromadzili się przed najświętszym sakramentem na modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież. W tym dniu przypada także pierwsza sobota miesiąca. O godz. 16:10 medytacja związana z Nabożeństwem pięciu pierwszych sobót miesiąca a następnie o godz. 16:30 wspólnotowe nabożeństwo różańcowe. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
 8. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 9. Codziennie w tygodniu odmawiamy Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 10. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 11. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
 12. Pamiętamy o tegorocznych Misjach Świętych w naszej parafii. Już za dwa tygodnie rozpoczniemy ten wyjątkowy czas. W najbliższym tygodniu chcemy dostarczyć do wszystkich domów naszej parafii foldery z programem Misji Świętych. Bardzo prosimy chętnych o zgłaszanie się do ks. Proboszcza w celu pomocy w rozprowadzeniu tych materiałów. Prośmy też w naszych modlitwach o błogosławione owoce tego wyjątkowego czasu.
 13. Nadal prosimy o wsparcie zakupu desek do wymiany części podłogi z tyłu kościoła. Koszt zakupu wyniósł 1800 zł. Zebraliśmy dotychczas 1100 zł. Koperty na ofiary znajdują się z tyłu kościoła. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
 14. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Zachęcamy także chętnych do włączenia się w sprzątanie naszego kościoła, które odbywa się zawsze w sobotę w godz. 8-12.
 15. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę w cenie 10 zł oraz Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł.