Ogłoszenia 24.04.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO /24 KWIETNIA 2022/

 1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła o godz. 15 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 2. Na prośbę Hospicjum w Wałbrzychu, w dniu dzisiejszym zbiórka środków do puszek na utrzymanie Hospicjum w Wałbrzychu oraz we Lwowie. Bardzo prosimy o wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.
 3. Jutro święto św. Marka Ewangelisty. Jest to także dzień imienin naszego księdza Biskupa Marka Mendyka. Otoczmy go naszymi modlitwami.
 4. We wtorek uroczystość św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Uroczystość przeniesiona z 23 kwietnia ze względu na Oktawę wielkanocną.
 5. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu w czasie, której jest czas na osobistą medytację jak i na wspólną modlitwę różańcową.
 7. W piątek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
 8. W następną niedzielę Pierwsza Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy od godz. 9 do 12. Serdecznie zapraszamy.
 9. Codziennie w tygodniu odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 10. Przypominamy, że Msze Św. w dni powszednie o godz. 17 powróciły do kościoła parafialnego. Msze poranne o godz. 8 są sprawowane w kaplicy na plebanii.
 11. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za posprzątanie kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.