Ogłoszenia 21.08.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
21 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /21 SIERPNIA 2022/

  1. Jutro wspomnienie NMP Królowej.
  2. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  3. W czwartek od godz. 16 do Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Uroczystości odpustowe w Jabłowie o godzinie 17.00. Przewodniczył im będzie ks. Radosław Mielczarek – wikariusz parafii pw. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. W tym dniu wyjątkowo Msza św. w kościele parafialnym będzie o godz. 8.
  5. Tradycyjnie jak każdego roku na odpust w Jabłowie uda się z Gorc piesza pielgrzymka. Wyruszymy o godz. 16 spod naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  6. W sobotę wspominamy św. Monikę.
  7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą zapraszamy do spowiedzi.
  8. Pamiętamy o tegorocznych Misjach Świętych w naszej parafii. Odbędą się w dniach od 9 do 16 października br. Prośmy w naszych modlitwach o błogosławione owoce tego wyjątkowego czasu. W związku z tym ważnym wydarzeniem przygotowujemy nowy krzyż misyjny, który stanie przed kościołem. Będzie wykonany z granitu. Koszt wykonania wyniesie ok. 17 tys. złotych. Mamy już fundatora na połowę niezbędnej kwoty. Jeżeli ktoś byłby chętny na ufundowanie drugiej części prosimy o zgłoszenie się do ks. Proboszcza.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła, a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Zachęcamy także chętnych do włączenia się w sprzątanie naszego kościoła, które odbywa się zawsze w sobotę w godz. 8-12. Można przyjść na krótszy czas wykonując tylko jakąś jedną pracę.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.