Ogłoszenia 20.11.2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA
/20 LISTOPADA 2022/

 1. W dniu dzisiejszym na hali OSIR w Świebodzicach odbywają się Rekolekcje Diecezjalne. Prowadzącym w tym roku jest ks. prof. Mariusz Rosik. Temat rekolekcji: Przynieś dar swój przed ołtarz. Trwają one przez cały dzisiejszy dzień. Zachęcamy do udziału.
 2. Jutro przeżywamy wspomnienie Ofiarowania NMP.
 3. We wtorek wspominamy św. Cecylię, dziewicę i męczennicę.
 4. W środę po Mszy wieczornej nowenna do MB Nieustającej pomocy
 5. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przeżywamy także wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy.
 6. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. Codziennie odmawiamy Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
 8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 9. W następną niedzielę ofiary składane do puszek będą przeznaczone na budowę kościoła p.w. Bożego Miłosierdzia w Bielawie. Będzie to druga zbiórka w tym roku na ten cel. Celem budowy tej świątyni jest utworzenie w naszej diecezji Centrum Bożego Miłosierdzia i modlitwy o pokój. Prace związane z budową tego miejsca są już zaawansowane. Jednak potrzeba jeszcze wsparcia dla parafialnej wspólnoty, która z wielkim trudem i poświęceniem od kilkunastu lat zmaga się z tym dziełem.
 10. Nadal w zakrystii dostępna jest książka Marii Simmy o jej spotkaniach z duszami czyśćcowymi. Pozostało jeszcze kilka egzemplarzy. Dostępny jest także kalendarz książkowy na 2023 rok Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.