Ogłoszenia 19.06.2022

12 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /19 CZERWCA 2022/

1. Decyzją ks. Bpa Marka Mendyka z dniem 27 czerwca br. zostaje ustanowiony Proboszczem w Ludwikowicach Kłodzkich nasz wikariusz Ks. Rafał Śliwiński. Msza święta pożegnalna będzie miała miejsce w następną niedzielę 26 czerwca o godz. 12:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian do udziału.
  2. Jutro wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. We wtorek wspomnienie NMP Przyczyny Naszej Radości.
  4. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Do czwartku trwa także Oktawa Bożego Ciała. Codziennie po Mszy wieczornej wokół kościoła procesja połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  8. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16 30 do wspólnej modlitwy różańcowej.
  9. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie zakupu gazu do ogrzewania kościoła na następny sezon. Dotychczas zebraliśmy ok. 2500 zł.
  10. Szykujemy się także do remontu ławek w kościele. Oczekujemy na deski do wymiany części podłogi z tyłu kościoła. Zachęcamy do składania ofiar na ten cel.
  11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  12. Rozpoczął się sezon kwiatowy. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.