Ogłoszenia 17.07.2022

16 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /17 LIPCA 2022/

1. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu święto św. Marii Magdaleny.
  4. W sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.
  5. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Krzysztofa – patrona kierowców w następną niedzielę poświęcenie pojazdów oraz ich kierowców. Będzie miało to miejsce po każdej Mszy św. na ulicy wzdłuż naszego kościoła. Z góry serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  8. Także Kancelaria Parafialna w tym okresie funkcjonuje inaczej. Wszelkie sprawy kancelaryjne można załatwić w zakrystii kościoła po każdej Mszy lub po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. /tel. 533 535 423/.
  9. Dotychczas zebraliśmy na ogrzewanie kościoła sumę 3100 zł. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na ten cel.
  10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.