Ogłoszenia 13.02.2022

6 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /13 LUTEGO 2022/

1. Jutro wspomnienie św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy.
  2. W środę po Mszy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek od godz. 16 do 17 adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Od jutra powraca normalny porządek Mszy św. w tygodniu. Będziemy je sprawować rano o godz. 8 i wieczorem o godz. 17. Nadal odbywają się one w kaplicy na plebanii.
  6. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu pół godziny przed Mszą wieczorną do wspólnej modlitwy.
  7. Po kilku tygodniach naszych próśb udało się w końcu zebrać fundusze na opłacenie ubezpieczenia naszych kościołów oraz plebanii a także na zapłacenie za kolejny rok dzierżawy zbiorników na gaz do ogrzewania kościoła. Była to poważna suma bo wynosząca prawie 3300 zł. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę.
  8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję kościoła.
  9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł za egzemplarz.