Ogłoszenia 05.04.2022

5 Niedziela WIELKIEGO POSTU /3 kwietnia 2022/

1. W dzisiejszą niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
  2. Także dzisiaj na godz. 16.30 zapraszamy do kościoła na Gorzkie Żale.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Mszy wieczornej.
  4. W piątek o godz. 16:30 ostatnia w tym roku Droga Krzyżowa.
  5. Przypominamy, że za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej lub Gorzkich Żali można uzyskać Odpust Zupełny.
  6. Codziennie w tygodniu odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm.
  8. Również w następną niedzielę po Mszy o godz. 12:30 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Obecność obowiązkowa.
  9. Z przodu kościoła wciąż wystawiona jest skarbona na jałmużnę wielkopostną.
  10. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o składanie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Można to uczynić w kopertach na prace remontowe z dopiskiem: „Na kwiaty do Bożego Grobu”. Składamy serdeczne słowa Bóg zapłać za okazane serce.
  11. Na prośbę Ośrodka Pomocy społecznej w Boguszowie-Gorcach pragniemy poinformować, że wydawane będą skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014- 2020 dla osób, które nie korzystały z Programu w bieżącym roku. Szczegółowe informacje znajdują się na stoliku z tyłu kościoła.
  12. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.