Ogłoszenia 03.10.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
27 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /3 PAŹDZIERNIKA 2021/

 1. W ubiegłą niedzielę odbyło się liczenie wiernych. Było nas 478 osób co stanowi 12,4% mieszkańców naszej parafii. Do komunii św. przystąpiło 203 osoby co stanowi 42,5% obecnych na Mszach świętych.
 2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy na plebanii od godz. 9 do godz. 12:00.
 3. Przypominamy, że poranne Msze św. w tygodniu są sprawowane w kaplicy na plebanii.
 4. W poniedziałek wspominamy św. Franciszka z Asyżu.
 5. We wtorek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
 6. W czwartek od godz. 16 do 16:30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. W sposób szczególny w tym dniu na Mszę wieczorną zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia w przyszłym roku I Komunii Świętej. W czasie Mszy zostaną poświęcone dla nich różańce.
 7. W następną niedzielę przypada Dzień Papieski. Jak słyszeliśmy w liście będziemy mogli wesprzeć materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Przez składane ofiary mamy szansę podtrzymać, a niejednokrotnie przywrócić nadzieję w sercach młodych ludzi na lepszą przyszłość i realizację ich edukacyjnych aspiracji dla dobra Kościoła i naszej Ojczyzny. Z góry serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
 8. Trwamy w miesiącu poświęconym modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się przed najświętszym sakramentem na tej pięknej modlitwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież.
 9. W ubiegłym tygodniu doszło do awarii nagłośnienia w naszym kościele. Uszkodzeniu uległ wzmacniacz. Składam serdeczne słowa podziękowania dla Pana Sebastiana Juszczaka za zaangażowanie i szybką pomoc w naprawie urządzenia.
 10. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 6 zł za egzemplarz.