Ogłoszenia 25.04.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 NIEDZIELA WIELKANOCNA /25 KWIETNIA 2021/

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to niedziela modlitw o powołania kapłańskie, misyjne i zakonne. Tradycyjnie ofiary składane do puszek przeznaczone są na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy. Składamy serdeczne słowa Bóg zapłać za wsparcie naszego Seminarium.
2. We wtorek o godz. 15:30 w kościele pierwsza próba dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Bardzo prosimy wszystkie dzieci o obecność. W tym roku planujemy tę uroczystość na niedzielę 16 maja o godz. 12:30.
3. W środę po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy. Tradycyjnie w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Mszy wieczornej.
5. W piątek po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W sobotę rozpoczynamy miesiąc maj czyli czas poświęcony w sposób szczególny Matce Bożej. Codziennie nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą wieczorną. Z tego względu w maju nie będzie wspólnotowego odmawiania różańca.
7. W sobotę przypada także pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
8. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
9. W ubiegłą niedzielę odbyła się zbiórka na cele inwestycyjne. Udało się zebrać 1570 zł. Serdecznie dziękujemy za życzliwość.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.