Ogłoszenia 24.10.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
30 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /24 PAŹDZIERNIKA 2021/

  1. W dniu dzisiejszym pragniemy wspomóc Papieskie Dzieła Misyjne przez ofiary składane do puszek na pomoc dla ok. 1200 najbiedniejszych diecezji na świecie. W ubiegłym roku z tej akcji uzyskano ponad 1 mln dolarów, które zostały przekazane dla najbardziej potrzebujących. Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie.
  2. Poranne Msze św. w tygodniu są sprawowane w kaplicy na plebanii.
  3. W czwartek od godz. 16 do 16:30 indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu przeżywamy także święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Nadal możemy zabierać z kościoła kartki wypominkowe. Wypełnione kartki prosimy włożyć w kopertę i wrzucić do skrzynek, które są wystawione z przodu kościoła przy bocznych ołtarzach. Z góry serdecznie dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominek.
  5. Jeszcze tylko w tym tygodniu o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się na modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian, szczególnie zaś dzieci i młodzież. Uroczyste zakończenie miesiąca różańcowego w następną niedzielę o godz. 16:15. Najpierw zostanie odprawione ostatnie w tym roku Nabożeństwo Różańcowe, a następnie zostaną rozdane nagrody dla dzieci, które zgromadziły najwięcej naklejek za różaniec. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, gdyż dla każdego znajdzie się jakiś upominek.
  6. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 10 do 10:30 oraz od godz. 15:30 do 16.
  7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny w cenie 6 zł za egzemplarz.