Ogłoszenia 23.05.2021

ZESŁANIE DUCHA ŚWIETEGO /23 MAJA 2021/

1. Dzisiaj wielka Uroczystość dla naszej parafii. Przeżywamy odpust parafialny. Serdecznie zapraszamy na sumę odpustową o godz. 12:30, której będzie przewodniczył i wygłosi słowo Boże Ks. Arkadiusz Raczyński.
  2. Codziennie nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą wieczorną.
  3. Tydzień temu grupa 21 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przystąpiła do Sakramentu Komunii Świętej. Serdecznie dziękujemy rodzicom za ufundowanie Daru Ołtarza w postaci ornatu oraz welonu naramiennego o wartości tysiąca złotych.
  4. Jutro święto NMP Matki Kościoła, tzw. drugi dzień Zielonych Świąt.
  5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. W sobotę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.
  7. W ubiegłą niedzielę zbieraliśmy ofiary na fundusz inwestycyjny w naszej parafii. Zebraliśmy 570 zł. Składamy serdeczne słowa Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. W ostatnim czasie dokonaliśmy naprawy dachu na kościele parafialnym, uzupełniliśmy oświetlenie zewnętrzne kościoła oraz naprawiliśmy dach plebanii.
  8. W związku z pytaniami o tegoroczną Uroczystość Bożego Ciała informujemy, że planowana jest procesja Bożego Ciała ulicami miasta. Podajemy już teraz tę informację aby ułatwić organizację przygotowania ołtarzy.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.