Ogłoszenia 22.08.2021

21 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /22 SIERPNIA 2021/

1. We wtorek przeżywamy święto św. Bartłomieja, apostoła.
  2. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. Uroczystości odpustowe w Jabłowie o godzinie 17.00. Przewodniczył im będzie ks. dr Arkadiusz Chwastyk – kanclerz Świdnickiej Kurii Biskupiej. Do uczestnictwa w nich zapraszamy również parafian z Gorc. Ze względu na pandemię nie ma w tym roku związanego z odpustem festynu. W tym dniu wyjątkowo Msza św. w kościele parafialnym o godz. 8. Z tego też względu czwartkowa Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie po Mszy porannej i potrwa do godz. 10.
  4. Tradycyjnie jak każdego roku na odpust w Jabłowie uda się z Gorc piesza pielgrzymka. Wyruszymy o godz. 16 spod naszego kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obchodzimy także wspomnienie św. Moniki.
  6. W sobotę wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła.
  7. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  8. Jeszcze tylko do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele.
  9. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 16 do 16:30.
  10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.