Ogłoszenia 15.08.2021

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP /15 SIERPNIA 2021/

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Zaraz po ogłoszeniach poświęcenie ziół i kwiatów. Składamy także serdeczne słowa Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę na budowę i rozbudowę nowych kościołów w
    naszej diecezji.
  2. We wtorek wspominamy św. Jacka, prezbitera.
  3. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym dniu obchodzimy także wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  6. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  7. Jeszcze do końca sierpnia obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17, zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  8. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 16 do 16:30.
  9. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.