Ogłoszenia 08.08.2021

19 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /8 SIERPNIA 2021/

1. Jutro wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy. Patronki Europy.
  2. We wtorek wspominamy św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  3. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu wspominamy także Św. Klarę, dziewicę.
  4. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  6. W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
  7. W następną niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Będzie to także 3 Niedziela miesiąca. Ze względu na zalecenia Świdnickiej Kurii Biskupiej taca w tym dniu wyjątkowo będzie przeznaczona nie na inwestycje w naszej parafii ale nie budowę i rozbudowę nowych kościołów w naszej diecezji.
  8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
  9. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17, zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
  10. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 16 do 16:30.
  11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
  12. Niestety znowu brakuje osób do pomocy przy sprzątaniu naszego kościoła. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie się chętnych do podjęcia tego dzieła. Myślę, że nam wszystkim zależy na pięknie naszego kościoła i uda się znaleźć życzliwe osoby.
  13. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.