Ogłoszenia 07.02.2021

5 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /7 LUTEGO 2021/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
2. Msze św. w tygodniu /od poniedziałku do piątku/ zarówno rano jak i po południu są sprawowane w kaplicy na plebanii.
3. W środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy. Po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
4. W czwartek przeżywamy Światowy Dzień Chorego. Ze względu na pandemię nie będzie w tym roku zbiorowego udzielania Sakramentu Chorych.
5. Od ubiegłego tygodnia na prośbę naszych parafian w każdy czwartek ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczyna się o godz. 16 i trwa do Mszy wieczornej. Serdecznie zapraszamy.
6. W piątek o godz. 16:30 Droga krzyżowa prowadzona przez przedstawicieli naszej wspólnoty parafialnej. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
7. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli
Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do wspólnej modlitwy.
8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
9. Przypominamy o zachowaniu należytych środków bezpieczeństwa sanitarnego w kościele, którymi są: zasłonięte usta i nos, dezynfekcja rąk udostępnionym z tyłu kościoła płynem.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.