Ogłoszenia 02.05.2021

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA /2 MAJA 2021/

1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy o godz. 17. Msza o godz. 12:30 sprawowana będzie w intencji strażaków z okazji przypadającego we wtorek wspomnienia św. Floriana – patrona strażaków.
3. We wtorek i piątek o godz. 15:30 w kościele próba dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Bardzo prosimy wszystkie dzieci o obecność. Przypominamy, że w tym roku planujemy tę uroczystość na niedzielę 16 maja o godz. 12:30.
4. W czwartek przypada święto św. Apostołów Filipa i Jakuba. Tradycyjnie w tym dniu Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16 do Nabożeństwa Majowego.
5. W sobotę uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i naszej diecezji.
6. Codziennie nabożeństwo majowe pół godziny przed Mszą wieczorną. Z tego względu w maju nie ma wspólnotowego odmawiania różańca i innych nabożeństw.
7. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.