Ogłoszenia 01.08.2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18 NIEDZIELA OKRESU W CIĄGU ROKU /1 SIERPNIA 2021/

 1. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
 2. Jak informowaliśmy w ubiegłą niedzielę w związku z występującymi w ostatnich tygodniach wielu ludzkich dramatach wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w innych krajach jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą. Dlatego odpowiadając na Apel Episkopatu Polski organizujemy dzisiaj zbiórkę do puszek na ten właśnie cel. Bardzo prosimy o hojność w tak ważnej sprawie.
 3. Jeszcze tylko dzisiaj w godzinach od 9 do 15 można skorzystać z mobilnego punktu szczepień przeciw Covid-19. Punkt znajduje się na Placu Odrodzenia w Boguszowie-Gorcach i wykonuje szczepienia jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Zachęcamy do skorzystania.
 4. W środę po Mszy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu wspominamy także Św. Jana Marię Vianneya, prezbitera.
 5. W czwartek od godz. 16 do Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W piątek Przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Po Mszy Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 7. W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy o godz. 17 zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
 8. Codziennie w tygodniu 15 minut przed Mszą Świętą zapraszamy do spowiedzi.
 9. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny porządek liturgii w naszym kościele. W tygodniu Msza Św. o godz. 17. Zaś w niedzielę o godz. 8, 11 i 20 w kościele parafialnym oraz o 9:30 w Jabłowie.
 10. Kancelaria Parafialna czynna jest w środę od godz. 16 do 16:30.
 11. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła a także za przyniesione kwiaty do dekoracji kościoła. Nadal zwracamy się z uprzejmą prośbą o przynoszenie kwiatów. Można to uczynić w piątek do godz. 10.
 12. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.