Sakramenty Pierwszej Komunii św. i Bierzmowania w naszej parafii

PILNE!!!

1 KOMUNIA ŚWIĘTA I BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII

Decyzję o dacie udzielenia sakramentów 1 Komunii Św. i Bierzmowania zostawiam do czasu ewentualnych wytycznych nowego biskupa naszej diecezji (23 kwietnia objęcie diecezji przez nowego biskupa). Jeżeli zostanie ona pozostawiona proboszczom parafii, to data ta zostanie wyznaczona po powrocie dzieci do szkoły i konsultacji z rodzicami.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami nie do utrzymania jest data 10 maja. Gdyby się okazało, że powrót do szkoły byłby jeszcze bardzo przesunięty, to będę informował o podjętych w takim wypadku decyzjach.

W przypadku Bierzmowania planowanego na 30 maja ks. bp Adam Bałabuch, który ma udzielić tego sakramentu naszej młodzieży, prosił aby jeszcze wstrzymać się od przesuwania tego terminu.

Za wszelkie utrudnienia przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pamiętam w modlitwie.

Ks. proboszcz Mirosław Rakoczy