Ogłoszenia 6.09.2020

23 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /6 września 2020/

1. Od 1 września w naszej parafii mamy nowego proboszcza Ks. Wojciecha Balińskiego. Otoczmy jego osobę naszymi modlitwami prosząc o siły do przewodzenia naszej wspólnocie parafialnej.
2. Dzisiaj na Mszy św. o 12.30 poświecenie przyborów szkolnych dla dzieci. Udzielone zostanie również specjalne błogosławieństwo dzieciom, które dopiero rozpoczynają naukę szkolną (pierwszoklasistom). Także dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka ofiar do puszek na Caritas diecezji świdnickiej.
3. Dzisiaj przypada również I Niedziela Miesiąca. Z tej racji adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 13:30 do godz. 16:30. Po zakończeniu adoracji zmiana tajemnic w Kołach Żywego Różańca.
4. W poniedziałek po mszy wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
5. We wtorek przeżywamy święto Narodzenia NMP. Po mszy wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Ojca Pio.
6. W środę o godz. 16:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
7. W sobotę po Mszy o godz. 17 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania, którzy w maju tego roku mieli przystąpić do tego sakramentu. Ze względu na krótki czas jaki pozostał do Bierzmowania prosimy o mobilizację i obecność wszystkich zainteresowanych. Przypominamy, że Sakrament Bierzmowania planowany jest na 8 października tego roku.
8. Dziękujemy za posprzątanie, dezynfekcję i kwiaty ofiarowane do naszego kościoła.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.