Ogłoszenia 4.10.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
27 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /4 października 2020/

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy na plebanii od godz. 9 do godz. 12:00. Zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12:30 w kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy do znalezienia chwili na adorację Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie.
2. Trwa miesiąc październik. A więc czas poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie gromadzimy się na tej przepięknej modlitwie. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian. Szczególnie zaś dzieci i młodzież.
3. Jutro przeżywamy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
4. W środę od godz. 15:30 spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania i ich rodzin. W tym samym dniu wspomnienie NMP Różańcowej. Na Mszy
wieczornej poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się w tym roku do Pierwszej Komunii Świętej.
5. W czwartek o godz. 17 młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. W czasie tej samej uroczystości odbędzie się uroczyste liturgiczne wprowadzenie do naszej wspólnoty parafialnej nowego proboszcza ks. Wojciecha Balińskiego. Uroczystości będzie przewodniczył ks. bp Adam Bałabuch. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na to wyjątkowe wydarzenie.
6. W następną niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Ofiary składane za tydzień do puszek przeznaczone będą na stypendia dla zdolnej a niezamożnej młodzieży.
7. Przypominamy, że od zeszłego tygodnia Kancelaria Parafialna jest czynna w środę. Rano od godz. 8:30 do 9 oraz po południu od godz. 15:30 do 16. W wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość umówienia się telefonicznie na inny termin.
8. Dziękujemy za posprzątanie, dezynfekcję i kwiaty ofiarowane do naszego kościoła.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.