Ogłoszenia 27.09.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
26 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /27 września 2020/

1. Po każdej Mszy św. w dniu dzisiejszym ofiary składane do puszek przeznaczone są na Katolickie Radio RODZINA.
2. Przypominamy, że poranne Msze św. w tygodniu sprawowane są w kaplicy na plebanii.
3. Jutro przeżywamy wspomnienie św. Wacława, męczennika. Po mszy wieczornej modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
4. We wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W naszej parafii w tym dniu wyjątkowa uroczystość. Po zakończonej Mszy św. wieczornej przejdziemy do ogrodu przy plebanii gdzie dokonamy poświęcenia figury św. Michała Archanioła. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian na to wyjątkowe wydarzenie.
5. W środę o godz. 16:45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W tym dniu wspominamy św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.
6. Od czwartku rozpoczynamy miesiąc październik. A więc miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Codziennie o godz. 16:30 wspólnie będziemy gromadzili się na modlitwie różańcowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych parafian. Szczególnie zaś dzieci i młodzież. W czwartek wspominamy także św. Teresę od Dzieciątka Jezus, dziewicę i doktora Kościoła.
7. W piątek wspominamy św. Aniołów Stróżów. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w czasie nabożeństwa różańcowego o godz. 16:30.
8. W piątek przed południem chorych odwiedzi ks. Proboszcz, a w sobotę przed południem ks. Wikariusz.
9. W Jabłowie z racji I Soboty miesiąca Msza św. o godz. 11. Po tej Mszy odwiedziny chorych z Jabłowa.
10. W następną niedzielę przypada I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy na plebanii od godz. 9 do godz. 12:00. Zmiana tajemnic w kołach Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 12:30 w kościele parafialnym.
11. Od poniedziałku parafia św. Trójcy w Boguszowie serdecznie zaprasza na Jerycho Różańcowe. Rozpocznie się ono w kościele św. Trójcy w poniedziałek o godz. 18 i potrwa do czwartku do godz. 18. Zaś w kościele św. Barbary w Starym Lesieńcu rozpocznie się w czwartek o godz. 16:30 i potrwa do niedzieli do godz. 9:30. Szczegółowe informacje wywieszone są na tablicach ogłoszeń.
12. Składamy serdeczne podziękowanie za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na prace remontowe w naszej parafii. Udało się uzbierać 2870 złotych.
13. Od tego tygodnia Kancelaria Parafialna będzie czynna w środę. Rano od godz. 8:30 do 9:00 oraz po południu od godz. 15:30 do 16:00. W wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość umówienia się telefonicznie na inny termin.
14. Dziękujemy za posprzątanie, dezynfekcję i kwiaty ofiarowane do naszego kościoła. Nadal prosimy o przynoszenie kwiatów do dekoracji kościoła. Można to uczynić w piątek do godz. 9:00.
15. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.