Ogłoszenia 21.06.2020

12 NIEDZIELA ZWYKŁA. ROK A

21.06.2020

I. PODZIĘKOWANIA.
– Za przygotowanie Kościoła: posprzątanie, dezynfekcję, kwiaty. Za przygotowanie terenu wokół Kościoła (ścięcie trawników)
– Za ofiary złożone na cele remontowo-gospodarcze

II. NABOŻEŃSTWA CZERWCOWE DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA.
Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św. Po nabożeństwie możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godziny 18.30.

III. ŚRODA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

IV. PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
– Rodziców i opiekunów dzieci przygotowujących się do I Komunii św. wraz z dziećmi zapraszamy na Eucharystie niedzielne o 12.30.
– Przygotowanie i próby dla dzieci, które przyjmą I Komunię Św. 27 czerwca: w niedzielę po Mszy św. o 12.30, w środę po o 15.45, w czwartek o 16.00 próba śpiewu, w piątek na 15.00 próba generalna
– W piątek po próbie – spowiedź dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich rodzin
– W sobotę o 12.00 I Komunia Święta

V. UROCZYSTOŚĆ ŚW. PIOTRA I PAWŁA
W poniedziałek 29 czerwca uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
Dzień wcześniej w niedzielę wieczorem Msza wigilijna z uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św. w samą uroczystość: 8.00, 17.00 w Jabłowie, 18.30 w Kościele parafialnym

VI. NOWY WAKACYJNY PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTYCH.
Zbliża się okres wakacyjny już teraz chcemy poinformować o zmianach w porządku nabożeństw w tym czasie. Od 1 lipca w tygodniu będzie odprawiana 1 Msza św. dziennie tylko wieczorem o godzinie 17.00. Wyjątkiem będzie piątek, kiedy będą odprawione dwie Eucharystie o 8.00 i 17.00 ze względu na przyjęte już intencje. Intencje Mszy Świętych, zamówionych na godzinę 8.00 i 19.00 oraz na 15.00 w piątek, przeniesione są na godzinę 17.00. W Niedziele wakacyjne Msza św. wieczorem o godzinie 20.00 zamiast 17.00.

VII. SPOWIEDŹ
Możliwość spowiedzi w naszej parafii przed każdą Mszą św. i w czasie codziennych adoracji Najświętszego Sakramentu. Do spowiedzi można umawiać się również telefonicznie

VII. ZACHĘTA DO INDYWIDUALNEGO NAWIEDZANIA KOŚCIOŁA, ADORACJI
1) Kościół jest otwarty codziennie od Mszy św. porannej do Mszy św. wieczornej.
2) Wystawienie Najświętszy Sakramentu po Mszy św. porannej do 9.30 i wieczornej do 18.30

VIII. STRONA I PROFIL PORTALU FACEBOOK NASZEJ PARAFII
Zachęcamy do korzystania z naszej strony internetowej i profilu portalu Facebook naszej parafii

IX. PRASA KATOLICKA.
Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Niedzieli.