Ogłoszenia 15.11.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
33 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU /15 LISTOPADA 2020/

1. W dzisiejszą niedzielę z racji III niedzieli miesiąca zbiórka ofiar na prace remontowe w naszej parafii. W ubiegłym tygodniu rozliczyliśmy przeglądy techniczne i elektryczne naszych kościołów i plebanii. Kosztowało nas to 3200 zł. Tak jak mówiliśmy tydzień temu w ostatnim czasie zakupiliśmy do kaplicy na plebanii oczyszczacz powietrza, w kwocie prawie 1200 zł. Zakup został w połowie dofinansowany przez Pana Mirosława Chudyka. Natomiast obecnie chcemy uzbierać fundusze na renowację obecnego lub zakup nowego tabernakulum do kościoła w Jabłowie. Oprócz tego przymierzamy się do zamówienia projektu remontu kościoła w Jabłowie. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary na te inicjatywy.
2. Od ubiegłego czwartku wprowadziliśmy codzienne odmawianie Różańca prowadzone przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do naszego kościoła parafialnego do uczestnictwa w tej przepięknej modlitwie.
3. We wtorek wspominamy św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę.
4. W środę wspominamy bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę. Po Mszy wieczornej Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
5. W piątek wspominamy św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera. O godz. 16:30 Droga Krzyżowa prowadzona przez przedstawicieli naszej parafii. A po Mszy wieczornej Koronka do Miłosierdzia Bożego.
6. W sobotę przypada Ofiarowanie NMP.
7. W przyszłą niedzielę zbiórka ofiar do puszek na budowę nowych kościołów w naszej diecezji. Składamy z góry serdeczne słowa Bóg zapłać.
8. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.