Ogłoszenia 06.12.2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
2 NIEDZIELA ADWENTU /6 GRUDNIA 2020/

1. W ubiegłą niedzielę rozpoczęliśmy tegoroczny okres Adwentu. Jest on inny niż dotychczasowe nasze przygotowania do Świąt Narodzenia Pańskiego. W tym roku ze względu na pandemię Koronawirusa nie ma rekolekcji adwentowych oraz specjalnego dnia na spowiedź adwentową. Zachęcamy aby korzystać z codziennej spowiedzi jako tej przygotowującej nas do godnego przeżycia Świąt Narodzenia Pańskiego. A jeżeli chodzi o rekolekcje to zachęcamy do skorzystania z jednej z bardzo wielu propozycji znajdujących się na Internecie.
2. Dzisiaj przypada I Niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy na plebanii w godz. od 9 do 12.
3. Nadal po Mszach św. dostępne są w zakrystii opłatki wigilijne. Z tyłu kościoła znajdują się koperty, które należy wypełnić przed nabyciem opłatków. Serdecznie dziękujemy za złożone ofiary przy okazji nabywania opłatków wigilijnych.
4. Od poniedziałku do piątku Msza Św. roratnia w naszym kościele o godz. 17.
5. Codziennie odmawiany jest Różaniec prowadzony przez przedstawicieli Żywego Różańca z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy w tygodniu na godz. 16:30 do naszego kościoła parafialnego do uczestnictwa w tej przepięknej modlitwie.
6. Jutro przeżywamy wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła.
7. We wtorek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu będą sprawowane w kościele parafialnym.
8. W piątek o godz. 16:30 Droga Krzyżowa prowadzona przez przedstawicieli naszej parafii.
9. W następną niedzielę zbiórka ofiar do puszek na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
10. Dziękujemy za posprzątanie i dezynfekcję naszego kościoła.
11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.