Ogłoszenia 15.12.2019

1. Dziękujemy za ofiary złożone przed tygodniem na Kościół na Wschodzie
2. Dziękujemy również za ofiary złożone dzisiaj na cele remontowo-gospodarcze

II. Rekolekcje adwentowe
1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe, które potrwają do 17 grudnia (wtorek). Prowadzi je ks. Piotr Gołuch ojciec duchowny naszego seminarium. Życzymy mocy Ducha Świętego
2. Int. Mszy św. z godzin 6.45 w poniedziałek i wtorek (16 i 17 grudnia) przeniesione są na godzinę 9.00.
3. Szczegółowy plan rekolekcji. W niedzielę porządek Mszy św. bez zmian. W poniedziałek i wtorek Msze święte z nauką rekolekcyjną: rano o godzinie 9.00, wieczorem o 18.00. w Jabłowie o 17.00 Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek: rano od 8.30 do 9.00, wieczorem od 17.00 do 18.00, w Jabłowie od 16.30 do 17.00. Program rekolekcji można wziąć z tyłu Kościoła jest też wywieszony w gablotach.
4. Ofiary na tace zbierane w poniedziałek i wtorek przeznaczone będą dla rekolekcjonisty

III. Roraty
W okresie Adwentu szczególnie zapraszamy dorosłych, dzieci i młodzież na poranne Msze święte roratnie na godzinę 6.45. W czasie rekolekcji adwentowych nie będzie rorat.

IV. Przygotowanie do bierzmowania
Katecheza rekolekcyjna dla wszystkich przygotowujących się do bierzmowania (klasy 6-8), zapraszamy również młodzież szkół średnich, w poniedziałek 16 grudnia o godzinie 19.00

V. Opłatki wigilijne
Przed i po Mszach Świętych z tyłu Kościoła możliwość nabycia opłatków wigilijnych. Ofiara złożona przy tej okazji przeznaczona na cele parafialne.

VI. Wizyta u chorych
W piątek odbędzie się przedświąteczna wizyta u chorych. Wizyty zarówno w Gorcach jak i w Jabłowie należy spodziewać się godzinach miedzy 9.00 a 13.00.

VII. Kancelaria
1. Kancelaria czynna w czwartek od godziny 16.00 do 16.30 w sobotę od godziny 9.00 do 10.00
2. W sprawach pilnych najlepiej zgłaszać się po Mszach świętych lub umawiać się telefonicznie.

VIII. Prasa katolicka.
Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej Gościa Niedzielnego, Niedzieli.

XI. Intencje na aktualny tydzień (w odrębnym załączniku)

XII. Zaproszenie na Wigilię Miejską
Urząd Miejski w Boguszowie-Gorcach, Kierownicy Jednostek gminnych oraz Przedsiębiorcy zapraszają mieszkańców Gminy na Wigilię Miejską. 19 grudnia 2019, godz. 17.00 Hala Sportowa, ul. L. Waryńskiego Boguszów-Gorce